Pulmad Padisel

Padise mõis on suurepärane koht oma elu ühe tähtsaima päeva tähistamiseks, pakkudes võimalusi elegantseks vastuvõtuks kuni 100-le külalisele või pulmapeoks kuni 70-le külalisele.

Ajalooline mõisapark ja lähedal asuv Padise klooster sobivad suurepäraselt meeldejäävaks pulmatseremooniaks. Vaata videost, kui ilusa elamuse saavad Teie külalised pulmapeol või vastuvõtul Padise mõisas.

Padise mõisa meeskond aitab hea meelega planeerida ja korraldada just Teile sobiva pulmapeo. Oleme omalt poolt abiks Teie peole sobivate esinejate ja muusikute leidmisel ja jagame Teiega meie heade koostööpartnerite kontakte, kellega meil on au olnud teha suurepärast koostööd.

Kuupäeva reserveerimine

Hea on alustada pulmade planeerimisega võimalikult vara, eriti kui plaanite pulmapidu suvel.
Koostage ühiselt külaliste nimekiri,pange paika sobiv päev ja orienteeruv pulmapeo eelarve.
Seejärel võtke meiega ühendust ning selgitame välja vabad kuupäevad. Suurepärane on, kui võtate ühendust kirja teel: info@padisemois.ee .
Hea oleks kui kohe esimeses kirjas annate teada orienteeruva külaliste arvu ja eelistatud kuupäeva. Juhul kui Teil on erisoove või teate juba peo alguse ja lõpu aega, lisage ka see info.
Kui oleme pulmapeo kuupäevas kokku leppinud,siis teeme teie soovitud kuupäevale eelbroneeringu. Eelbroneering ei kohusta veel Teid Padise mõisa peokohana valima, kuid annab Teile aega Teie peoks väga oluliste tegijate leidmiseks samasse päeva. Saame anda Teile muusikute, fotograafide, pulmaisade ja lilleseadjate kontaktid, kellega oleme varem teinud head koostööd ja keda saame julgelt Teile soovitada.
On suurepärane kui leiate aja tulla kohapeale, tutvustame meeleldi Teile meie maja ja võimalusi pulmapeoks.

Laudade paigutus

Hea oleks eelnevalt läbi mõelda kuidas soovite oma külalised istuma paigutada:
Koostada võiks suurema lauaplaani, millel oleks näha ruumis laudade paiknemine ja külalised leiaksid oma istumiskohad hõlpsamalt. Lauaplaani asetame peaukse kõrvale nähtavale kohale. Laudadel võiks olla ka nimekaardid või lauanumbrid juhul, kui soovite ise määrata külaliste istumiskohad.
Kutsed, lauaplaan ja kohakaardid võiksid olla tellitud samast kohast, siis on kindel, et värvid ja materjalid omavahel sobivad.
Kui külalisi on kuni 60, saame saali paigutada ka L-kujulise või U-kujulise laua ja ruumi jääb kenasti õhtujuhil tegutsemiseks ning Teile ja külalistele tantsuks .

Rohkem soovitakse siiski väiksemaid ümmargusi laudu ja saali saame neid paigutada kokku 7 lauda, kuni 10 külalist lauas.

Buffeelaua katame suurema külaliste arvu korral peasaali kõrval asuvasse Kuldsesse salongi, kuhu peasaalist viivad mugavalt kaks kahe poolega ust.